Medewerkers leren sneller en hun kennisniveau wordt steeds hoger. Vaak blijft deze kennis opgesloten in het hoofd van diegene die de kennis heeft opgedaan. Niet bij abflexkracht! ☺ In de tweede helft van dit jaar staan er maar liefst 15 interne kennisoverdrachtsmomenten op de agenda in de vorm van trainingen, kennissessies en workshops. Ontworpen door medewerkers van abflexkracht voor medewerkers van abflexkracht. Allemaal met relevante leerdoelen en veel interactieve elementen zoals rollenspellen. Een greep uit het aanbod: Denken in kansen en invloed, Bezwaren weerleggen, Handig werken met Excel, Interview technieken, Feedback geven, etc.
Collega Yvonne van Hattum ontwierp de eerste training; ‘Effectieve communicatie’. Yvonne deed de aftrap en trainde vorige week de eerste groep collega’s. Naast de theorie en uitleg werd vooral het rollenspel tijdens het 2de gedeelte van de training met enthousiasme ontvangen door de deelnemende collega’s.
Wij geloven dat het delen van kennis binnen abflexkracht essentieel is om te groeien, zowel individueel als organisatie. Naast de interne kennisoverdrachtsessies volgen collega’s individueel ook extern opleidingen en/of trainingen. Op deze manier bieden wij onze collega’s alle kans om zich te blijven ontwikkelen, zowel vakinhoudelijk als op competenties.